Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:

 

 

piątek godz. 18:00 Kaplica Królowej Apostołów (wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00 Kościół Św. Elżbiety
 

 

Zmartwychwstał Chrystus, który wszystko stworzył i zlitował się nad ludźmi
 

"Rzekłem: «W połowie dni moich odejść muszę. W bramach Otchłani mnie opuści lat moich reszta». Mówiłem: «Nie ujrzę już Boga na ziemi żyjących, nie zobaczę już nikogo spośród mieszkańców tego świata. Rozbiorą moje mieszkanie i przeniosą ode mnie jak namiot pasterski. Jak tkacz zwinąłem me życie, a Pan jego nić przeciął. Nad którymi Pan czuwa, ci żyją, wśród nich dopełni się życie mego ducha. Uzdrowiłeś mnie, Panie, i żyć dozwoliłeś»."
(Iz 38, 10. 11. 12abcd. 16)


Szczęść Boże, Kochani!

Zapraszamy serdecznie na cotygodniowe spotkanie naszej wspólnoty. Dnia 20 lipca 2018 o godz. 18:00 rozpoczniemy Adorację przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy domowej księży pallotynów.
Następnie będziemy uczestniczyć w Eucharysti, w czasie której usłyszymy o Bogu, który uzdrawia (Iz 38, 1-6. 21-22. 7-8), ratuje życie (Iz 38, 10. 11. 12abcd. 16), ukazuje prawdę (Mt 12, 1-8).
Napełnieni Bożym Słowem przystąpimy do Stołu Eucharystycznego, aby przyjąć Tego, Który jest naszym Zbawicielem.

Po Eucharystii staniemy razem do modlitwy uwielbienia Boga w Trójcy Jedynego. Po modlitwie spontanicznej wyciszymy się, aby ponownie wysłuchać i rozważyć Słowo dane nam przez Kościół tego dnia. Podzielimy się tym co nam w duszy gra z obecnymi na spotkaniu.Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 19 lipca 2018

 

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie