Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:

 

 

piątek godz. 18:00 Kaplica Królowej Apostołów (wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00 Kościół Św. Elżbiety
 

 

Zmartwychwstał Chrystus, który wszystko stworzył i zlitował się nad ludźmi
 

"Pan mówi: «Wróćcie, synowie wiarołomni, bo jestem Panem waszym i przyjmę was, po jednym z każdego miasta, po dwóch z każdego rodu, by zaprowadzić na Syjon. I dam wam pasterzy według mego serca, by was paśli rozsądnie i roztropnie. A gdy się rozmnożycie i wydacie liczne potomstwo na ziemi w owych dniach – mówi Pan – nikt nie będzie już mówił: Arka Przymierza Pańskiego! Nikt już nie będzie o niej myślał ani jej wspominał, ani odczuwał jej braku, ani też nie uczyni nowej. W tym to czasie Jerozolima będzie się nazywała Tronem Pana. Zgromadzą się w niej wszystkie narody w imię Pana i nie będą już postępowały według zatwardziałości swych przewrotnych serc»."
(Jr 3, 14-17)


Szczęść Boże, Kochani!

Przed nami kolejne cotygodniowe spotkanie naszej wspólnoty, na które serdecznie zapraszamy. Dnia 27 lipca 2018 o godz. 18:00 rozpoczniemy Adorację przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy domowej księży pallotynów. Następnie będziemy uczestniczyć w Eucharysti, w czasie której usłyszymy o Bogu, który zaprasza nas do powrotu i daje nam dobrych pasterzy (Jr 3, 14-17), broni nas jak pasterz swoje owce (Jr 31, 10. 11-12b. 13), sieje w naszych sercach Swoje Słowo (Mt 13, 18-23).
Napełnieni Bożym Słowem przystąpimy do Stołu Eucharystycznego, aby przyjąć Tego, Który jest naszym Zbawicielem.

Po Eucharystii staniemy razem do modlitwy uwielbienia Boga w Trójcy Jedynego. Po modlitwie spontanicznej wyciszymy się, aby ponownie wysłuchać i rozważyć Słowo dane nam przez Kościół tego dnia. Podzielimy się tym co nam w duszy gra z obecnymi na spotkaniu.


Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 22 lipca 2018

 

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie