Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:
 

piątek godz. 18:00 Kaplica Królowej Apostołów (wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00 kościół św. Elżbiety

 

"To, co usłyszeliśmy i poznaliśmy, i co nam opowiedzieli nasi ojcowie, opowiemy przyszłemu pokoleniu, chwałę Pana i Jego potęgę. O tym ma wiedzieć przyszłe pokolenie, synowie, którzy się narodzą, że mają pokładać nadzieję w Bogu i nie zapominać dzieł Bożych, lecz strzec Jego poleceń. A niech nie będą jak ich ojcowie pokoleniem opornych buntowników, pokoleniem, którego serce jest niestałe, a duch nie dochowuje wierności Bogu." (Ps 78, 3 i 4bc. 6-8)


Szczęść Boże, Kochani!

Przed nami kolejne cotygodniowe spotkanie naszej wspólnoty. W piątek 18 stycznia 2019 o godz. 18:00 staniemy przed Bogiem pod postacią Białego Chleba, aby popatrzeć w oczy Tego, Który jest Miłością i w ciszy naszych serc przedstawić Mu wszystkie nasze radości i smutki dnia codziennego.
Następnie będziemy uczestniczyć w Uczcie Eucharystycznej. Słowem Boga na ten dzień jest: wiara. Wiara Bożej obietnicy wejścia do Jego odpoczynku (Hbr 4, 1-5. 11). Wiara pokładana w Bogu i przekazywana z pokolenia na pokolenie (Ps 78, 3 i 4bc. 6-8). Wiara w Jezusa Chrystusa, Który ma władzę odpuszczania grzechów (Mk 2, 1-12).
Jaka jest moja wiara dzisiaj ?
Napełnieni Bożym Słowem przystąpimy do Stołu Eucharystycznego, aby przyjąć do serc Boga

wiernego i nieustannie zapraszającego nas do wierności.

Po Eucharystii staniemy razem do modlitwy uwielbienia Boga w Trójcy Jedynego.

Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 16 stycznia 2019

 

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie