Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:

 

 

piątek godz. 18:00 Kaplica Królowej Apostołów (wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00 Kościół Św. Elżbiety
 

 

Pan posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność

(Por. Łk 4, 18)


Szczęść Boże Kochani,

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na coroczną Pieszą Pielgrzymkę do Matemblewa. W tym roku przypada XIX pielgrzymka, która w swojej ciągłości staje się żywym świadectwem pragnienia powierzania się naszej Kochanej Matce Maryi. Zwracamy się do Tej, która nieustannie wstawia się za nami wypraszając nam łaski w każdej sprawie, którą kierujemy do Boga Ojca. 


 


W imieniu naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Effatha" jak i całej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Gdańskiej pragniemy zaprosić wszystkie ruchy kościelne, wspólnoty, rodziny, młodzież i każdego chętnego, aby wspólnie jak jedna rodzina ludzi wierzących przejść drogą spod Katedry w Gdańsku Oliwie do Matemblewa, by złożyć wszystkie nasze intencje, prośby, podziękowania Maryi, Matce Miłosierdzia w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie. Podczas przemarszu będziemy odmawiać Różaniec Święty, śpiewem wielbić Dobrego Boga, słuchać świadectw osób pragnących podzielić się swoim przeżywaniem wiary.

Kochana siostro, kochany bracie w Panu Naszym Jezusie Chrystusie, podejmując decyzję o wzięciu udziału w tej pielgrzymce odpowadasz Bogu na Jego zaproszenie i jednocześnie stajesz się żywym świadectwem i świadkiem miłości Jezusa Chrystusa. 

 


Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 1 lipca 2019

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie