Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:

 

 

piątek godz. 18:00 Kaplica Królowej Apostołów (wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00 Kościół Św. Elżbiety
 

 

Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę,
a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego

(J 14, 23)


Szczęść Boże Kochani,

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na coroczną Pieszą Pielgrzymkę do Matemblewa. W tym roku przypada XIX pielgrzymka, która w swojej ciągłości staje się żywym świadectwem pragnienia powierzania się naszej Kochanej Matce Maryi. Zwracamy się do Tej, która nieustannie wstawia się za nami wypraszając nam łaski w każdej sprawie, którą kierujemy do Boga Ojca. 


 


W imieniu naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Effatha" jak i całej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Gdańskiej pragniemy zaprosić wszystkie ruchy kościelne, wspólnoty, rodziny, młodzież i każdego chętnego, aby wspólnie jak jedna rodzina ludzi wierzących przejść drogą spod Katedry w Gdańsku Oliwie do Matemblewa, by złożyć wszystkie nasze intencje, prośby, podziękowania Maryi, Matce Miłosierdzia w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie. Podczas przemarszu będziemy odmawiać Różaniec Święty, śpiewem wielbić Dobrego Boga, słuchać świadectw osób pragnących podzielić się swoim przeżywaniem wiary.

Kochana siostro, kochany bracie w Panu Naszym Jezusie Chrystusie, podejmując decyzję o wzięciu udziału w tej pielgrzymce odpowadasz Bogu na Jego zaproszenie i jednocześnie stajesz się żywym świadectwem i świadkiem miłości Jezusa Chrystusa. 

 


Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 1 lipca 2019

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie