Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:
 

kościół św. Elżbiety

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00


Ja jestem światłością świata, kto idzie za Mną, będzie miał światło życia
(J 8, 12)

"Jan zobaczył podchodzącego ku niemu Jezusa i rzekł: «Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata. To jest Ten, o którym powiedziałem: „Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie”. Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi». Jan dał takie świadectwo: «Ujrzałem ducha, który zstępował z nieba jak gołębica i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: „Ten, nad którym ujrzysz ducha zstępującego i spoczywającego na Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym”. Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym»." (J 1, 29-34)


Szczęść Boże, Kochani!

Przed nami Pierwszy Piątek stycznia. Zapraszamy na wspólne przeżycie Eucharystii 3 stycznia 2020 o godz. 16:00 w kościele św. Elżbiety. Tego dnia usłyszymy o Bogu objawiającym się , aby zgładzić grzech (1 J 2, 29 – 3, 6), Zbawicielu czyniącym cuda (Ps 98, 1bcde. 3-6), Baranku Bożym, który gładzi grzech świata (J 1, 29-34).

Jak odpowiadam na tę Dobrą Nowinę ? Czy niosę ją w moje codzienne życie, każdemu kogo spotykam ?

Po Eucharystii zapraszamy na Adorację Boga w Najświętszym Sakramencie, która potrwa do godz. 18:00. A po niej na  modlitwę wstawienniczą do Kaplicy Królowej Apostołów.

 

Zapraszamy z serca
 

Effatha, Gdańsk 29 grudnia 2019

 

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie