Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA

zaprasza na spotkania modlitewne:
 

kościół św. Elżbiety

pierwszy piątek miesiąca  godz. 16.00


Twoje słowo jest pochodnią dla stóp moich, Panie, i światłem na mojej ścieżce.
(Ps 119, 105)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji rodziny mojego syna, niech Mateńka ma ich w opiece, proszę o zdrowie Magdy , aby jak najprędzej wyzdrowiała, Św.Ojcze Pio wypraszaj dla nich łaski u Jezusa i Mateńki. Proszę również Boga o szczęśliwą podróż dla mojego syna z wnuczką.


Krystyna


 

 

Panie Jezu, przez wstawiennictwo św. Ojca Pio oraz mojej ukochanej św. Teresy z Lisieux, powierzam Ci ufnie samą siebie, oddaję Ci wszystko, również moje najgłębsze pragnienia, wielbiąc Cię i dziękując Ci za wszystkie Twoje dary, za to, że wyposażasz mnie we wszystko, co jest mi potrzebne, abyś mnie zbawił i uczynił narzędziem w Twoich rękach i by okazała się Twoja chwała.  Dziękuję Ci za to zaproszenie do jeszcze większej zażyłości z Tobą. Dziękuję Ci, że doświadczam stale Twojego pokoju i tego, że jarzmo Twoje jest słodkie, a Twoje brzemię lekkie. Dziękuję Ci, że zaprosiłeś mnie do modlitwy w Ogrójcu wraz z Tobą, więc razem z Tobą pragnę tego, czego Ty pragniesz. Pragnę wypełnić Twoją wolę modląc się bez przekonania, podobnie jak Ty o oddalenie krzyża czyli moje cudowne uzdrowienie, ale za to z przekonaniem całkowicie zdając się na to, by stało się tak, jak Ty chcesz, więc powierzam Ci całą najbliższą drogę i osoby, które na niej spotkam, powierzam Ci lekarzy i operację, która mnie czeka, jeśli taka będzie Twoja wola. W sposób szczególny przerzucam na Ciebie swoją troskę o dzieci, gdyż wiem, że Tobie na nas zależy. Uczyń we mnie to, bym umiała się chlubić ze swojej słabości, by zamieszkała we mnie Twoja moc i mądrość płynąca z krzyża. Dziękuję Ci za przyjaciół, których Sam stawiasz w odpowiednim momencie. Jesteś niesamowity. I dziękuję Ci bardzo za brata Edwarda, że postawiłeś Go na mojej drodze do Ciebie, za Jego modlitwy i słowa! Jesteś wspaniały Panie Jezu i bardzo Cię kocham i pragnę kochać jeszcze bardziej, tak jak Ty sobie tego życzysz.


Twoja szczęśliwa uczennica Danuta

Mama


 

 

Proszę o modlitwę w intencji Evana. O światło  Ducha Świętego dla Evana i komisji w czasie rozmowy kwalifikacyjnej na studia.
Mama


 

 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty chorującej na depresję. Małgosia ma myśli samobójcze, nic Ją nie cieszy, rzeczywistość boli. Gosia ma trójkę dzieci i dobrego męża, ale Jej choroba wymaga leczenia psychiatrycznego. Proszę ludzi dobrej woli o modlitwę.

Monika

 

O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, nawiązywał kontakty i stał się otwartym, roztropnym, spokojnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

Halina

 

Intencje

Ostatnio Dodane

Logowanie